هتشتري ب 25 جنيه فينو يعني حوالي 60رغيف من المخابز هتاخد الرقم ده جمله - ياريت يكون من مخبز عشان تاخد العدد ده - و 15 بيضه هتسلقهم - وعلبه جبنه فيتا ربع كيلو ب 5 جنيه - و 10 جنيه لانشون - وتعمل كل ده سندوتشات - وتفتح الفينو بمقص عشان يبقي شكله حلو مش مبهدل - كل اللي انا قولته ده هيتكلف 64 جنيه - باقي 16 جنيه هتجيب كرتونه نضيفه وتحط فيها ورق ابيض نضيف وترص فيها السندوتشات بالترتيب وبفواصل ورق بين كل صنف والتاني - الكرتونه والورق هيكلفك جنيه - وتشتري ب 2.5 جنيه اكياس تلاجه -هتجيب 3 كيلو برتقال او يوسف و تجيب الفينو طازه الصبح وتعمل كل السندوتشات بنضافه وبراحه من غير بهدله ولو مبتعرفش خلي حد يساعدك واتعلم انت تعمل واملي السندوتش كويس و تحط ف كل كيس برتقاله - كل التكلفه بقت 80 جنيه زي ما انت عايز والاسعار هي الاسعار الحاليه
لحد كدا تمام
المشروع ده بقي تجارة مع الله
هتنزل تمشي ع ( الكورنيش .. قدام الجامعة .. الطريق .. اي كوبري ...الخ ) هتلاقي ناس ع باب الله .. اكلها فـ اليوم مبيتعداش ٢ جنيه
هتسلم عليه و تديله كيس وانت بتبتسم
ملحوظه : انقل الفكرة عندك أو أعملها شير ع كل جروب تعرفه
الفعل دا صدقته عند ربنا اجرها عالي و الله يضاعف لمن يشاء
دمتم بخير♥
الدال علي الخير كفاعله